Haber

Gölcük Belediyesi Deprem Bölgesindeki Çalışmaları Sürdürüyor

Gölcük Belediyesi ekipleri; Önder Ali Yıldırım Sezer’in koordinatörlüğünde deprem bölgesinde faaliyetlerini kesintisiz sürdürmektedir.

Kahramanmaraş depreminin ardından iş makineleri ve çalışanları ile bölgeye giden Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, çalışmalarını Hatay Defne’de sürdürüyor. Önder Sezar; Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca başkanlığında gerçekleştirilen uyum toplantısında yapılan atamanın ardından Hatay ilinin tüm ilçelerinde ilaçlama, vektörel çaba, ilaçlama ve hijyen gibi sahada uyum çalışmalarını sürdürüyor.

BAŞKAN SEZER İLE UYUMLU ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Başkan Sezer’in uyumunda; Hatay genelinde ilaçlama, ilaçlama ve kemirgen tedavisi için Defne ilçesine gelen Gölcük Belediyesi Çevre Koruma ve Denetim Müdürlüğü ekipleri, saha çalışmasına başladı. Grupların ilaçlama ve ilaçlama çalışmaları hızla devam ediyor.

GÖLCÜK EKİPLERİ SHAKE ALANINDA HER ALANDA

Gölcük Belediyesi grupları ayrıca; Sahra hastanesinin saha hazırlık çalışmalarının tamamlanmasına da destek oldular. Depremin ardından Defne’de ilk günden itibaren 1500 kişiye sıcak yemek ikramına devam eden gruplar, çöp toplama ve yemek dağıtma faaliyetlerine ara vermeden devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu